1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2014/15 » Az írásbeli vizsgák eredménye

Az írásbeli vizsgák eredménye

Az Óbudai Árpád Gimnáziumban központi írásbeli felvételi vizsgát írt tanulók eredménye (és az itt felvételi vizsgát írtak rangsorában elfoglalt helye) oktatási azonosító szerint rendezve innen letölthető:

6. évfolyam

8. évfolyam

Az Árpádban megírt felvételi dolgozatok eredményéről készült statisztikai elemzés innen letölthető. Felhívjuk a figyelmet, hogy az adatok kis mértékben eltérnek a dolgozatok megtekintésekor látható adatoktól, hiszen a helyszínen tett (és jogosnak ítélt) észrevételek alapján néhány tanuló pontszámát javítottuk.

A felvételi dolgozatok megtekintésére a továbbiakban nincs lehetőség.
A dolgozatok javításával kapcsolatos észrevételek leadási határideje január 27-e (kedd) 16 óra.
A még át nem vett értékelőlapokat munkaidőben a Titkárságon vehetik át.