1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2020/21 » Befejeződtek a szóbeli felvételi vizsgák (2020/21)

Befejeződtek a szóbeli felvételi vizsgák (2020/21)

A szóbeli felvételi vizsgák befejeződtek, köszönjük a részvételt valamennyi jelentkezőnek. Köszönjük a járványügyi szabályok felelős betartását, és az új tornaterem és lift építése miatt adódó körülményekhez való megértő alkalmazkodást.

Azok számára, akik betegség vagy karantén miatt nem tudtak megjelenni a kijelölt időpontban, a jövő hét folyamán pótfelvételi vizsgát szervezünk, melyről az érintetteket külön értesítjük.

Az ideiglenes felvételi jegyzéket március 12-én (pénteken) hozzuk nyilvánosságra honlapunkon. Addig valamennyi érdekelt türelmét és megértését kérjük, mert részeredményekről, pontszámokról sem telefonon, sem más módon nem áll módunkban előzetes tájékoztatást adni.