1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Erasmus+ 19/22 » Beszámoló a földrajz klubban és a fóti Magnificat kórusnak

Beszámoló a földrajz klubban és a fóti Magnificat kórusnak

Csernus Magdolna tanárnő a szeptemberi földrajz klubon mutatta be Írországot és Dublint az érdeklődő diákok számára. A természeti és kultúrális élmények megosztásán túl az Erasmus projektekben rejlő lehetőségekről is szó esett. Kellemes teázás mellett nyílott lehetőség a diákok kérdéseinek megválaszolására.

   
       

 


Kún Erzsébet tanárnő október 17-én a fóti Magnifikat kórus tagjaival osztotta meg az Erasmus+ projekt során szerzett élményeit. A hallgatóság tagjai között tanárok, orvosok, informatikusok voltak, akik gyermekeiken keresztül találkoztak az Erasmus+ programmal.