1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Krónika » Beszámoló a nyári erdei vándortáborról

Beszámoló a nyári erdei vándortáborról

A 2018-as bakonyi és a 2019-es mecseki túra után a Zemplémben folytattuk a vándorlást. Az éppen felvételt nyert gólyától (7.b) és első táborozóktól (8.a, 11.d) a már második vagy harmadik éve kitartóan visszatérő vándortáboros aggastyánokig (a 9.c, 10.b, 10.c, 11.a és 11.b tagjai) mindenki nagyon szép élményekkel és jó néhány szúnyogcsípéssel gazdagabban tért haza. Aludtunk katonai sátrakban és faházban, voltunk éjszakai vadlesen, láttuk Regéc várát és a Sólyom-bércet, sőt még a Megyer-hegyi tengerszemhez is felkapaszkodtunk. Jövőre a Mátrába készülünk. Végül itt egy kis kedvcsináló videó azoknak, akik azon töprengenek, milyen is egy ilyen táborban a hangulat. A videót Szilágyi Léna (11.a) készítette.