1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » “Bit-Tér-kép” kiállítás

“Bit-Tér-kép” kiállítás

A Bit-Tér-Kép egész éves projektünk  kreatív alkotási feladatok során létrejött munkákból egy fotókiállítást szervezünk az Óbudai Kulturális Központ színháztermében, ahol nem csak a mi iskolánk, hanem az egész kerület közönsége számára biztosítható a megtekintés. A programunk témájának a digitális alkotást és a tervezői gondolkodást választottuk, játékos felfedezés formájában. A kiállításon az Árpád Gimnázium diákjainak a “Bit-Tér-Kép” fotópályázatra és a “Makró” fotós kihívásra beküldött munkái láthatók, valamint az Árpád Média Önképző Kör által szervezett workshopok foglalkozásait bemutató fotói. 

A Gombár-bemutató előtt a kiállítást megnyitja és a díjakat átadja
Kristóffy Dániel Barcsay díjas képzőművész, gimnáziumunk öregdiákja.

A Gombár-bemutató nem más, mint az Árpád Gimnázium kezdő osztályainak színi előadása. Ez az az este, melyre hónapokon keresztül lázasan készülnek a gólya osztályok diákjai, az őket tanító magyartanárok és osztályfőnökük segítségével.  Iskolánk régi hagyománya a Gombár-előadás, melyen mindig nívós, izgalmas, az arcokra mosolyt csaló, mégis elgondolkodtató előadások kerülnek színpadra. Bízunk benne, hogy az animációs workshop zárásaként készített szignálfilmek is illeszkednek az este arculatához.

Az eseményt az érdeklődők élőben is követhetik az Árpád Média YouTube csatornáján.

A program az NTP-INNOV-22 #nemzetitehetsegprogram támogatásával valósulhatott meg.