1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol-Spanyol-Francia-Orosz munkaközösség » Cseh vendégek munkaközösségünknél

Cseh vendégek munkaközösségünknél

Nagy szeretettel láttunk vendégül két középiskolai tanárt a Cseh Köztársaságból, akik a 11.b osztállyal közös Erasmus-os projekt előkészítését végezték Zombori Annával, Simon Péterrel, Paulik Ritával és Svarczné Micheller Erzsébettel a múlt hét folyamán.

November 7-én  először Nyeste Katalin tartott bemutató órát a cseh kollégáknak, majd egész délutánt felölelő beszélgetésen vettek részt velük az Angol-Spanyol-Francia-Orosz Munkaközösség tanárai. A beszélgetés során nemcsak információt cseréltünk az iskolákról, az oktatási rendszerről, hanem Jó Gyakorlatokat is megosztottuk egymással. A jó hangulatú találkozó folytatásaként tavasszal a cseh diákok érkeznek hozzánk.