1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Német munkaközösség » Darmstadti diákcsere 2022. ősz

Darmstadti diákcsere 2022. ősz

  1. szeptember 14-e és szeptember 21-e között, két év kihagyása után végre újra német cserediákok jártak nálunk Budapesten.

13 diák érkezett a darmstadti LuO gimnáziumból egy hétre. A budapesti programokat Kőrösmezei Sarolta és Magyar Margit tanárnő vezényelte le. A német diákokat otthonunkban láttuk vendégül. Együtt látogattuk meg a budai Várnegyedet, a Tihanyi Apátságot és Budapest belvárosát. Emellett az iskolában órákon vehettünk részt és projektfeladatot végeztünk. Az utolsó este egy nagy búcsúünnepséggel zártuk le ezt az egy hetet, a Dunán hajózva, miközben megtekinthettük Budapest éjszakai fényeit.

Mindenki nagyon jól érezte magát, már várjuk a márciusi darmstadti utat!