1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Krónika » December: adventtől karácsonyig

December: adventtől karácsonyig

December 5.: Mikulás

A 9.a és a 9.b osztály rendezett Mikulás-ünnepséget a dolgozók gyermekeinek. Rövid jelenetet adtak elő, majd a Mikulás természetesen ajándékokat osztott, ezután rajzolni, gyurmázni hívta a gyerekeket. Mások azonban inkább egy önfeledt párnacsatában igyekeztek legyőzni a krampuszokat.

December 13. és 19.: Karácsonyi koncert

Ismét a budai kapucinusok templomában, rangos vendégművészek közreműködésével adott koncertet a kórus. Majd az utolsó tanításai napon az aulában is megismételték műsoruk egy részét.

December 15.: Ajándékgyűjtés

A diákönkormányzat édességet és tartós élelmiszert gyűjtött a Jövőbarát Alapítvány részre, a könyvtárban pedig hatalmas toronyban álltak a kárpátaljai rászorulóknak szánt az ajándékkal teli cipősdobozok.