1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Egyesület » Egyesületi közlemény az adó 1 százaléka felhasználásáról

Egyesületi közlemény az adó 1 százaléka felhasználásáról

Tisztelt Támogatóink!

Köszönjük, hogy adójuk 1%-át 2019-ben az Árpád Gimnáziumért Közhasznú Egyesületnek ajánlották. Ennek köszönhetően – ígéretünkhöz híven – jelenleg folyik az érettségi termek és a déli fekvésű tanári szobák felszerelése légkondicionáló berendezésekkel.

Kérjük, 2020-ban is támogasson minket adója 1%-ával, hogy jövőre újabb termeket szerelhessünk fel légkondicionáló berendezésekkel és interaktív táblákkal, hogy a digitális oktatás az iskola épületén belül is egyre professzionálisabban folyhasson!

Köszönettel:
Tamásné Hantos Gabriella
igazgatóhelyettes
az Egyesület elnöke