1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Matematika munkaközösség » Elhunyt dr. Besenyei Ádám tanár úr

Elhunyt dr. Besenyei Ádám tanár úr

Megrendülten tudatjuk, hogy 2022. december 8-án, hosszú betegség után, életének 41. évében elhunyt dr. Besenyei Ádám tanár úr, iskolánk matematikatanára.

Besenyei Ádám 2005-ben végzett az Eötvös Loránd Tudományegyetem alkalmazott matematikus szakán, 2009-ben ugyanitt doktori fokozatot szerzett. 2010 óta volt az ELTE Alkalmazott Analízis és Számításmatematikai Tanszék adjunktusa, 2015 óta habilitált egyetemi docense. Magas színvonalú oktatói munkájáért két ízben is megkapta az ELTE TTK Kar Kiváló Oktatója címet, 2021-ben pedig Gács András-díjjal tüntették ki.

A matematikatanári mesterszakot 2019-ben végezte el, ezt követően lett az Óbudai Árpád Gimnázium óraadó matematikatanára. Derűs egyéniségével és mély szakmai tudásával hamar kivívta kollégái és tanítványai megbecsülését, szeretetét.

Osztozunk hozzátartozói és szerettei fájdalmában, emlékét megőrizzük!

Frissítés: Besenyei Ádám temetése 2023. január 28-án, szombaton 14 órakor lesz az alsóörsi temetőben. Szerettei, barátai és kollégái polgári szertatás keretében, a család kérésére egy-egy szál virággal búcsúzhatnak tőle.