1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Krónika » Előadás a székesfehérvári Vadmadárkórházról
Előadás a székesfehérvári Vadmadárkórházról

Előadás a székesfehérvári Vadmadárkórházról

2014. október 10.
Az állatok világnapja alkalmából székesfehérvári Vadmadárkórház vezető orvosa tartott előadást iskolánkban 2014. október 10-én. A mára több mint tíz éves múltra visszatekintő intézmény alapítója és ellátó állatorvosa, Dr. Berkényi Tamás izgalmas előadását feszült figyelemmel követték a diákok, akik az előadás után közelről is megcsodálhatták a vadmadarakat.

Bemutatkozásuk szerint „a Vadmadárkórház célja a vadon élő, sérült madarak gyógyítása, azt követően pedig – ha lehetséges – a szabad természetbe történő visszaengedésük, vagy maradandó károsodás esetén élethosszan tartó gondozásuk madárparkban.”