1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Felvételi eljárás 2022/23 » Előkészítős foglalkozások a sztrájk idején és az őszi szünetben (2022/23)

Előkészítős foglalkozások a sztrájk idején és az őszi szünetben (2022/23)

Értesítjük az előkészítős tanfolyamainkra járókat, hogy a foglalkozások megtartását az október 5-i (szerdai) és 27-i (csütörtöki) sztrájk nem érinti, tehát valamennyi csoportunk óráját megtartjuk.

Ahogy bizonyára értesültek róla, az iskolai őszi szünet elmarad, és helyette meghosszabbították a téli szünetet három nappal. A megváltozott helyzethez alkalmazkodva az elmaradó őszi szünet hetében a szerdai és csütörtöki foglalkozásokat megtartjuk, a meghosszabbított téli szünetben viszont nem lesznek órák. A keddi csoportokban így hiányzó alkalmakat december 20-án tartjuk meg.