Főoldal » Felvételi eljárás 2023/24 » Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Előzetes tájékoztatás a nyílt napra történő regisztrációról

Tisztelt Érdeklődők!

Nyílt napunkat február 7-án (szerdán) tartjuk. Ekkor összesen legfeljebb négy óra meglátogatására lesz lehetőség 8 és 12 óra között. A nyílt napon való részvételről igazolást állítunk ki a megjelent tanulóknak.

A nyílt napon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztrációra január 30-án (kedden) délelőttől kezdve lesz lehetőség. A sikeres regisztrációról visszaigazoló emailt küldünk mindenkinek február 5-ig.

A nyílt nap gördülékeny lebonyolítása érdekében arra kérjük az érdeklődőket, hogy valamennyi leendő résztvevőt külön regisztráljanak, valamint a várható nagy érdeklődésre tekintettel csak azokra az órákra regisztráljanak, melyeket valóban biztosan meg fognak látogatni. Valamennyi meghirdetett órára kapacitásunk erejéig tudjuk fogadni a jelentkezéseket.

Összesen 41 látogatható tanórát illesztettünk a nyílt nap programjába. A leendő osztályfőnökök által tartott órákat külön jelezzük.

Ezeken kívül fórumokat is tartunk a délelőtt folyamán, az órarendbe illesztve. Ezekre a fórumokra is kérjük, hogy regisztráljanak az érdeklődők:

• Találkozhatnak mind a négy leendő osztályunk osztályfőnökével, akiket elkísér egy-egy az adott tagozatnak megfelelő szakos kollégánk;
  • Tabuk nélkül a diákokkal címmel különböző tagozatra és évfolyamra járó árpádos diákokkal találkozhatnak;
  • Vezetői fórumot tart Kis Róbert igazgató és Koncz Levente beiskolázásért felelős igazgatóhelyettes.

Az első látogatható óra előtt és az utolsó látogatható óra után az érdeklődők iskolabejáró körsétán vehetnek részt, melyre szintén regisztrálni kell.

A nyílt nap tervezett programja (a változtatás lehetőségét a regisztráció kezdetéig fenntartjuk):

7:00-7:45: iskolabejáró körséta

1. óra (8:00-8:45)
7.a földrajz
7.a matematika
7.bc/1 angol (1. idegen nyelv)*
7.bc/2 angol (1. idegen nyelv)**
8.a irodalom
8.b történelem (Németh Réka)
8.c tagozatos német
8.c tagozatos biológia
9.évf. angol (2. idegen nyelv)