1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Erasmus+ 17/18 » Erasmus+ projekt indul az Árpádban / Erasmus+ project starts in Árpád

Erasmus+ projekt indul az Árpádban / Erasmus+ project starts in Árpád

A nyár kezdetével indul el az Árpád Gimnázium Erasmus+ projektje, melynek keretében 6 tanárunk vesz részt különböző tanártovábbképző kurzusokon: Belley Kinga, Lienhardt Krisztina és Dr. Széllné Hajdú Indira Angliába, Szebenyi Katalin és Dr. Szendi Emma Franciaországba, valamint Zarándy Kata Írországba utazik. A projekt alatt szerzett tudásról és tapasztalatokról itt fogunk beszámolni!

With the start of the summer break we launch our Erasmus+ project, where 6 of our teachers take part in different professional courses: Belley Kinga, Lienhardt Krisztina and Dr. Széllné Hajdú Indira will study in England, Szebenyi Katalin and Dr. Szendi Emma in France, and Zarándy Kata in Ireland. Here we’ll publish our knowledge and experiences gained during the project.