1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Történelem munkaközösség eredményeink » Eredményeink a 2021-22-es tanévben

Eredményeink a 2021-22-es tanévben

Érettségi eredményeink:

A középszintű érettségik érdemjegyeinek átlaga 4,62, az érettségi eredmények százalékos átlaga 81,6% volt.

Az emelt szintű érettségik érdemjegyeinek átlaga 4,82, az érettségi eredmények százalékos átlaga 77,8% volt.

Versenyeredményeink:

  • A Kosáry Domokos Történelemverseny országos döntőjében 9. évfolyamos kategóriában 17. helyen végzett Fodor Dóra (9. B). Felkészítő tanára Kovácsik Antal.
  • Az Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata által hirdetett Lengyel-magyar történelmi csapatversenyen 3. helyezést ért el gimnáziumunk csapata: Ádám Dóra (11.C), Dovala Dominik (11.D), Kirchhof Lilla (11.C) és Szlávy Kata (11.D). A versenyen a fakultációs tanáruk, dr. Nánay Mihály indította és segítette őket. Felkészítő tanáraik továbbá az alapórai tanáraik: dr. Szendi Emma (Ádám Dóra, Kirchhof Lilla) és Németh Réka (Dovala Dominik és Szlávy Kata).