Főoldal » Eredményeink » Diákok korábbi eredményei » Diákok eredményei 2013/14

Diákok eredményei 2013/14

ANGOL NYELV
OKTV 1. helyezett Kovács Rebeka (11.a), 9. helyezett Garai Luca (11.a).
OÁTV 8. helyezett Szöllősi Bianka (8.a).
Országos angol nyelvi verseny 1. helyezett Szalay Bence (9.b), 9. helyezett Márkus Tamás (9.b).
Jane Haining országos verseny 1. helyezett Lővei Vera (8.b), 2. helyezett Punyi Dorka (8.a), 4. helyezett Kazinczy Márton (8.a), 5. helyezett Eőry Anna (8.a) és Szöllősi Bianka (8.a).
Felkészítő tanárok: Belley Kinga, Kárpáti Attila, Kocsis Ágnes és Pápai Éva.

BIOLÓGIA
OKTV 14. helyezett Nagy Dániel (11.a), 26. helyezett Kardos Ilona (11.b), 36. helyezett Antal Botond (12.a).
Árokszállásy verseny 2. helyezett Tóth Balázs (8.c).
Sajó Károly Kárpát-medencei környezetvédelmi csapatverseny 2. helyezett Tóth Balázs,
Kotroczó Gyula
és Baumann-Tóth Olívia (8.c).
Felkészítő tanárok: Kis Róbert, dr. Kovácsné dr. Csányi Csilla, Magainé Bene Zsuzsanna, Ónodi Lívia, Tarlós Péter.

FIZIKA
Hatvani István országos fizikaverseny 1. helyezett Brányi Balázs (10.b), 2. helyezett Fazekas Levente (8.b), 3. helyezett Kovács Richárd (8.b), 4. helyezett Marozsák Tóbiás (8.b), 8. helyezett Kovács Viktória (10.b) és Nagy Ádám (8.b).
Jedlik Ányos országos fizikaverseny III. díj Brányi Balázs (10.b), IV. díj Kovács Boldizsár (7.b), Márkus Tamás (9.b).
Budó Ágoston fizikaverseny 3. helyezett Brányi Balázs (10.b).
Öveges József fizikaverseny I. díj Marozsák Tóbiás (8.b).
Öveges József emlékverseny 2. helyezett Bencsik Bálint (10.b), 3. helyezett Brányi Balázs (10.b).
Mikola országos fizikaverseny 25. helyezett Kovács Viktória (10.b).
Abacus fizika pontverseny 1. helyezett Marozsák Tóbiás (8.b), Fazekas Levente (8.b).
Felkészítő tanárok: Gärtner István és Nagy Attila.

FÖLDRAJZ
OKTV 23. helyezett Pongrácz Dániel (11.b), 34. helyezett Murányi Zsófia (11.d).
Földgömb nemzetközi földrajzverseny 1. helyezett Nagy Dániel (11.a) és Pongrácz Dániel (11.b).
Felkészítő tanárok: Nánay Mihály, Sziliné Dienes Irén.

FRANCIA NYELV
Dictée (francia helyesírási verseny) 4. helyezett Duray Bence (10.c), 6. helyezett Garai Luca (11.a).
Felkészítő tanár: Szebenyi Katalin.

INFORMATIKA
Nemes Tihamér OITV (programozás) 11. helyezett Marozsák Tóbiás (8.b), 16. helyezett Peőcz Krisztián (8.b), 17. helyezett Fetter László (8.b).
Felkészítő tanár: Sztojcsevné Fekete Mária.

KÉMIA
Hevesy György verseny 6. helyezett Marozsák Tóbiás (8.b).
Felkészítő tanár: Tajtiné Váradi Emőke.

MAGYAR IRODALOM
OKTV 6. helyezett Könnyü Laura (12.c).
Múzeum 1956 emlékére – szavalóverseny 1. helyezett Siklós Csenge (9.c).
Felkészítő tanárok: Feketéné Kovács Anikó, Molnárné Vámos Katalin, Simon Péter.

OKTV 49. helyezett Halácsy Gergely (12.b)
Arany Dániel matematikaverseny III. díj (5. hely) Kovács Viktória (10.b).
Zrinyi Ilona matematikaverseny 3. helyezett Kovács Viktória (10.b), 7. helyezett Brányi Balázs (10.b), 11. helyezett Szalay Bence (9.b).
Kenguru matematikaverseny specmat 10., abszolút 16. helyezett Bencsik Bálint (10.b), specmat 4., abszolút 18. helyezett Szondy Borbála (11.b).
Varga Tamás matematikaverseny 16. helyezett Marozsák Tóbiás (8.b), 26. helyezett Nagy Ádám (8.b).
Abacus matematika pontverseny 6. helyezett Marozsák Tóbiás (8.b).
Felkészítő tanárok: Besnyőné Titter Beáta, Kézér Ildikó, Koncz Levente, Meszlényiné Róka Ágnes, Számadó László, Sztojcsevné Fekete Mária.

NÉMET NYELV
OKTV 19. helyezett Vadász Dániel (11.c).
OÁTV 7. helyezett Remmers Lara (7.c), 15. helyezett Németh Henrik (8.c).
Felkészítő tanárok: Magyar Margit, Serfőző Anikó.

TESTNEVELÉS, SPORT
Magasugrás diákolimpia 3. helyezett Kardos Orsolya (8.a).
Vízilabda U18-as világbajnok Vadovics Viktor (9.d).

OKTV győzelem

Régen nem látott nagy sikert ért el Kovács Becca, a 11.a osztály tanulója, aki angol nyelvből megnyerte a 2013/14. évi Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyt. tovább olvasom »