Főoldal » Felvételi eljárás 2015/16 » Felvételi előkészítők 2015/16

Felvételi előkészítők 2015/16

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Az Óbudai Árpád Gimnáziumban ebben a tanévben ingyenesen tartunk a gimnáziumi tanulmányokra előkészítő, képességfejlesztő foglalkozásokat az alábbi táblázatban közöltek szerint:

KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK
HATODIKOSOK
15:00-16:00 angol nyelv
német nyelv
angol nyelv
természetismeret
16:10-17:10 magyar
angol nyelv
NYOLCADIKOSOK
15:00-16:00 angol nyelv
16:10-17:10 magyar
német nyelv
matematika

A piros színnel jelzett csoportok beteltek, oda jelenleg csak várólistára tudunk jelentkezéseket elfogadni.

A foglalkozások során tematikus rendben összefoglaljuk és kiegészítjük az egyes tantárgyakból korábban tanultakat, sok feladat megoldásával és gyakorlással erősítjük meg és bővítjük a tanulók ismereteit.

A beiratkozni szándékozó érdeklődőket 2015. szeptember 9-étől (szerda) várja iskolatitkárunk − minden munkanapon 8-tól 16 óráig, illetve pénteken 8 és 12 óra között. Kérjük, hogy a beiratkozásra (az ügyintézés meggyorsítása érdekében) már (jól olvashatóan) kitöltött jelentkezési lappal érkezzenek. A jelentkezési lap letölthető szerkeszthető (doc) formátumban innen, pdf-formátumban pedig innen. A jelentkezéseket kapacitásaink erejéig tudjuk – érkezési sorrendben – fogadni.

Az első foglalkozás szeptember 15-én (kedden) lesz. Minden előkészítő foglalkozás 2016 januárja végéig tart; a központi írásbeli felvételi vizsgák 2016. január 16-án (szombaton) lesznek.

Az előkészítőket az Árpád Gimnáziumért Közhasznú Egyesület szervezi. A foglalkozások költségeire tekintettel az egyesület köszönettel és hálával fogadja a beiratkozók tanfolyamonkénti 15 000 Ft-os – a beiratkozáskor befizetett – önkéntes felajánlását, támogatását.

Az iskolánkra, a továbbtanulási lehetőségekre vonatkozó tájékoztató a honlapunkon lesz elérhető október 20-ától. A gimnáziumról és a felvételi rendről 2015 novemberében tartunk tájékoztatót.

Budapest, 2015. szeptember 4.

Gyimesi Róbert
igazgató sk.