1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol munkaközösség archívum » Fête de la Musique – a Zene ünnepe a Berzsenyi Dániel Gimnáziumban

Fête de la Musique – a Zene ünnepe a Berzsenyi Dániel Gimnáziumban

2018. június 12-én 4 tanulóval érkeztünk az eseményre, ahol rövid sütizés és limonádézás után meghallgathattunk egy nagyon színvonalas koncertet (trombita-zongora jazz duó, és klasszikus gitár), majd pedig megtanítottuk a novemberi breton délutánról már jól ismert breton dalt és táncot, amit a berzsenyis fiatalok is nagyon lelkesen fogadtak. Ezután táncoltunk még egy francia táncot, most már nem saját énekre, hanem felvételre, majd tombolával zárult a délután. A tanárok és diákok is élvezték a programot, reméljük, hogy ez hagyományteremtő esemény volt.