1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » Filmgyártás-élménytúra a Korda parkban

Filmgyártás-élménytúra a Korda parkban

Utazás Etyekre, és filmgyártás-élménytúra

Szeptember 10-én ellátogattunk a Korda Filmpark Látogatóközpontjába, ahol megtudhattuk, hol és hogyan készül el egy nemzetközi filmes szuperprodukció.

A vezetett élménytúra során részesei lehettünk a nemzetközi és magyar filmgyártás modern gyakorlatának, interaktív installációkon keresztül megismerhettük a filmkészítés legfontosabb állomásait, valamint bejártuk az életnagyságú díszletvárost. Az interaktív élménytúrán a stábtagok érdekes munkáját is alaposabban megismerhettük. A médiásokkal a díszletekben fotókat is készítettünk, hogy az ÁMÖK szakmai táborához forgatási helyszínt keressünk. A program végén filmes Kahoot! játékkal tehettük próbára a tudásunkat.  A kirándulásra elkísértek Halász Henrietta és Pethő Áron tanárjelöltek a Pázmány egyetem angol-média szakos hallgatói.