1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » Fotópályázat 2021. – “Ellenfény”

Fotópályázat 2021. – “Ellenfény”

Idén a pályázatra összesen 32 értékelhető fotó érkezett 11 pályázó diáktól – közülük ketten már az Árpád Média fotósai. Külön öröm, hogy a diákok között az induló osztályokból is volt három pályázó. Az értékelésnél a mondanivaló és a kreativitás kiemelt szerepet kapott, de mellette a technikai megvalósítás minősége is fontos volt. A legmagasabb pontátlagot elért munkákat díjaztuk, és azonos pontérték esetén a pályázók megosztva kapták meg a helyezést.

A képek egy virtuális kiállításon keresztül itt tekinthetők meg.

I. helyezett: Laczkó Petra (9.d): Naplemente
I. helyezett: Parádi Enikő (11.d): Megrekedve
II. helyezett: Schleier Anna (10.b): Yume
III: helyezett: Illés Máté (7.a): A lenyugvó nap gyűrűjében
Dicséret: Laczkó Petra (9.d): Fényjáték

Diákdíj: Szabó Kenéz (8.c):Hullámzó napsugár
Diákdíj: Schleier Anna (10.b)Liberté
Diákdíj: Parádi Enikő (11.d): Borús

A tanári zsűri tagjai Dr. Gizelláné Neubauer Babett, Koncz Levente (igazgatóhelyettes), Kürtösi Balázs (igazgatóhelyettes), Simon Péter és Svarczné Micheller Erzsébet voltak. A  diákzsűri tagjai pedig az ÁMök vezetőségéből Csizmadia Dávid, Gutási Ádám és Kerkuska Máté voltak.