1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » FOTÓPÁLYÁZAT 2022 – „Street Art”

FOTÓPÁLYÁZAT 2022 – „Street Art”

Az idei pályázatunkra összesen 36 értékelhető fotó érkezett 10 pályázó diáktól – közülük négyen már az Árpád Média fotósai. Külön öröm, hogy a diákok között az induló osztályokból is volt pályázó. Az értékelésnél a mondanivaló és a kreativitás kiemelt szerepet kapott, de mellette a technikai megvalósítás minősége is fontos volt. A legmagasabb pontátlagot elért munkákat díjaztuk, és azonos pontérték esetén a pályázók megosztva kapták meg a helyezést.

A képek egy virtuális kiállításon keresztül itt lentebb tekinthetők meg.

I. helyezett: Balding Emma (8.a): Esti villamos
II. helyezett: Csikai Anna (8.b): Reflection
II. helyezett: Gilicze Sára (10.d): Átjárók
III: helyezett: Nagy Csongor (9.b): Csillamos
III: helyezett: Jánosi Panna (11.a): 1940
Diákdíj: Fejes Csaba Sólyom (9.b) Időutazás
Dicséret: Édes Fábián Sebestyén (7.c): Találkozás
Dicséret: Picciano Alisia (12.b): Visszapillantok

A tanári zsűri tagjai dr. Gizelláné Neubauer Babett, Koncz Levente (igazgatóhelyettes), Kürtösi Balázs (igazgatóhelyettes), Simon Péter, Rónyai Tünde és Svarczné Micheller Erzsébet voltak. A  diákzsűrit pedig az ÁMÖK elnöke, Kerkuska Máté képviselte.