1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » FOTÓPÁLYÁZAT 2023 – “Bit-Tér-Kép”

FOTÓPÁLYÁZAT 2023 – “Bit-Tér-Kép”

Fotópályázatunkat idén „BIT-TÉR-KÉP” útkeresés digitális alkotással címmel hirdetjük meg!

Mi a bittérkép? Valamilyen képszerű információ digitális tárolási módja. Lényege, hogy a képet pontokra bontják, amelyeknek biteket feleltetnek meg, és a kép minősége az azt létrehozó eszköztől függ. A kép pontok bit-ek, nullák vagy egyesek…
Mi a tér? Három vagy több dimenziós viszonyítási rendszer, amelyben a testek és események viszonylagos helye és iránya megadható. Persze vannak különleges terek személyes tér és közösségi tér, szabad tér és zárt tér, térmélység…
Amikor új, számodra még ismeretlen területen jársz, jó, ha van nálad egy térkép, de legalább iránytű, ami segít a tájékozódásban, az eligazodásban.

Legyen a kamera az iránytűd! Hagyd, hogy vezessen és mutasd meg milyen lények vagy tárgyak közötti tereket fedezel fel! Keress érdekes gép beállításokat, kompozíciókat, amiből kiderül a sík és a tér viszonya. Készíthetsz montázst és használhatsz bármilyen digitális manipulációt a képeken.

Az alábbi linken tudtok regisztrálni: https://forms.gle/KQR3Zip45kxn2exm8
Beadási határidő: 2023. február 17.

NTP-INNOV-22 #nemzetitehetsegprogram támogatásával valósul meg.

#mindentehetségszámít  #arpadmedia