1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Frank Éva tanárnő életútinterjú-kötete

Frank Éva tanárnő életútinterjú-kötete

2020 végére elkészült iskolánk egykori legendás magyartanárának, Frank Éva tanárnőnek az  életútinterjú-kötete.

A Memoár Műhely így ír róla:
„A tavaszi karantén-időszakban a szokásosnál hosszabban, nyolc ülésben beszélgettünk online Évával. Intenzív és nagyon szép élmény, egy nagyszerű emberrel tölthettünk időt.
Egyben ez az első olyan munkánk, amelyet nem egy család, hanem egy közösség számára készítettünk. Próbáltuk közösen megbecsülni, hány embert tanított Éva eddig a pályája során, és az ezres nagyságrendig jutottunk. Reméljük, hogy ezzel a kötettel, amire nagyon büszkék vagyunk, sokaknak tudunk örömet szerezni és értéket adni.
Egyben nagyon köszönjük Éva két árpádos tanítványának, John Gábornak és Szirmai Andrásnak, hogy lehetővé tették a kötet elkészítését – az ő hozzájárulásuk és támogatásuk nélkül nem jöhetett volna létre.
Ha szeretnék kézbe venni és elolvasni a kötetet, John Gábort keressék, aki többek között azt is vállalta, hogy a nyomdai- és postaköltség elutalásának ellenében segít a könyv postázásában. Ára: 1620 Ft + postaköltség.”