1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Eredményeink 14/15 » Ifjúsági világbajnokok az Árpádban

Ifjúsági világbajnokok az Árpádban

vadovics_viktor_vlvA 2014 nyarán Isztambulban megrendezett U18-as vízilabda világbajnokságon a magyar csapat tagjaként világbajnok lett Vadovics Viktor, a 10.d osztály tanulója, az UVSE sportolója. Az utanpotlassport.hu oldalon olvasható vele egy beszélgetés a világbajnokságról.

 

Dori Bence2014 szeptemberében, az oklahomai utánpótlás kajak-kenu maratoni világbajnokságon az U18-asok mezőnyében kenu kettesben szintén világbajnoki címet szerzett Dóri Bence, a 12.d osztály tanulója. Bence ugyanitt az U23-asok között kenu egyesben második lett.

 

Mindkettőjüknek gratulálunk, és további sikereket kívánunk sportpályafutásukhoz!