1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol-Spanyol-Francia-Orosz munkaközösség » INTERACTIVE CALENDAR Nemzetközi Projekt

INTERACTIVE CALENDAR Nemzetközi Projekt

Még a 2021-22. tanévben  Belley Kinga újabb nemzetközi projektre nevezte be iskolánkat, így Belley tanárnő, Nyeste Katalin és Széllné Hajdú Indira felkészítésével az INTERACTIVE CALENDAR című nemzetközi projekt elindult és az egész 2022-es naptári éven át fog tartani, még nyáron is lesznek online megbeszélések találkozók és feladatok. Az Óbudai Árpád Gimnázium 7 diákja ( a 8.a-ból Özeren Nezire, Szekula Flóra, Pesztericz Dóra, a 11.b-ből Kovács Lujza, Nagy Sára, 10.a-ból Imre Boglárka, Horváth Kiara) dolgozik együtt 5 másik ország diákjaival. A kontinenseken átívelő projekt országai: India, Szlovákia, Románia, Oroszország, Szingapúr és Magyarország. A résztvevők bemutatják saját országuk legfontosabb, legjellemzőbb ünnepeit, történelmét és népszokásait. Az augusztus 20-áról szóló előadás anyagát itt, a  busójárásról szólót itt, a Luca székéről szólót itt, a  nemzetközi híradást itt láthatják.