1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » Irodalmi pályázat

Irodalmi pályázat

A tanév végén Forgács Bálint (9.d) sikeresen szerepelt a “Kaffka 100” országos pályázaton. Pályaművét, mely Kaffka Margit Folytonos levél című versének parafrázisa és a Fiatal gondolatmenet címet viseli , a Spanyolnátha művészeti folyóirat szerkesztősége a díjazott pályaművek közé sorolta. Bálint részt vehet az immár negyedik alkalommal megrendezendő SPN műhelytáborban Tiszaörs-fürdőn júliusban. A parafrázis útját Fülöp Katalin tanárnő egyengette.

Bálint verse azóta bekerült a Spanyolnátha online folyóiratba. A következő linken olvasható:

http://www.spanyolnatha.hu/uj-lapszam/kaffka-100-br-spanyolnatha-palyazat/fiatal-gondolatmenet-valasz-kaffka-margit-folytonos-level-c-versere/4734/