1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Iskolai COVID-oltás – második kör (frissítve: szeptember 16. 13:30)

Iskolai COVID-oltás – második kör (frissítve: szeptember 16. 13:30)

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az iskolai covid-oltás második adagjának beadására szeptember 20-án (hétfőn), ill. 23-án (csütörtökön) kerül sor. A pontos, napon belüli időpontokról még nincs információnk, de amint lesz, közöljük. Akik az első oltást augusztus 30-án kapták meg, azok értelemszerűen szeptember 20-án kapják a másodikat, akik szeptember 2-án kapták az elsőt, azok 23-án kapják a másodikat. A második oltásra is hozni kell a kitöltött hozzájáruló nyilatkozatot (előzetesen nem szükséges nekünk elküldeni).

Lehetőség lesz első oltás felvételére is azok számára, akik még nem kapták azt meg (időközben meggondolták magukat és mégis szeretnék felvenni, vagy betöltötték a 12. életévüket stb.). Kérjük, hogy ez iránti igényüket a jelentkezési lap kitöltésével és az oltas@arpadgimnazium.hu címre történő elküldésével jelezzék szeptember 13-a (hétfő) 12 óráig. E jelentkezési lap eredeti példányát, valamint a hozzájáruló nyilatkozatot majd az oltásra kell a gyerekeknek magukkal hozniuk.

Az oltás Pfizer-vakcinával történik.

Frissítés
A pontos időpontok:
* szeptember 20. (hétfő) 10:00 és
* szeptember 23. (csütörtök) 13:45.
Mindenki hozza magával a Hozzájáruló nyilatkozatot, az első oltásra jelentkezők pedig a Jelentkezési lapjukat is.