Főoldal » Iskolai élet » Kérelmek

Kérelmek

Osztályozóvizsga jelentkezési lap (2023/24-es tanév)

Osztályozóvizsgákat tanévente kétszer (ősszel és tavasszal) szervezünk. A vizsgákra egy jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni, mely letölthető innen.
Nem kell egyénileg jelentkezniük a tavaszi osztályozóvizsgákra azoknak az előrehozott érettségire jelentkező tanulóknak, akik az adott érettségi vizsgatárgy tanulását a vizsga évében fejezik be (pl. 11. évfolyamon az első idegen nyelv). Az ő érettségi jelentkezésüket egyben automatikusan osztályozóvizsgára való jelentkezésnek is tekintjük.

Jelentkezési határidő:
Az őszi osztályozóvizsgákra: 2023. szeptember 29. (péntek)
A tavaszi osztályozóvizsgákra: 2024. március 27. (szerda)

A 2022/23-as tanévben az osztályozóvizsgák időpontja:
2023. október 3. (kedd) 1-2. óra: írásbelik
2023. október 4-6. (szerda-péntek): szóbelik (a szaktanárokkal való egyeztetés szerint)
2024. április 9. (kedd): írásbelik
2024. április 10-12. (szerda-péntek): szóbelik (a szaktanárokkal való egyeztetés szerint)
2024. március-április: 11. évfolyamos első nyelves osztályozóvizsgák a tanórákon

Délutáni testnevelés alóli felmentési kérelem (2023/24-es tanév)

A kérelmet hiánytalanul, pontosan kitöltve, aláírva, továbbá egyesülettel és a testnevelő tanárral aláíratva kell a titkárságon leadni szeptember 21-ig (csütörtökig). A határidő jogvesztő!
A kérelem innen tölthető le (szerkeszthető) docx, illetve pdf formátumban.

Azok a tanulóink, akik nem nyújtanak be felmentési kérelmet a délutáni testnevelés alól, a foglalkozásokra meghirdetett napok közül a Krétán keresztül elérhető űrlapon jelezhetik a választásukat.

Tájékoztató a teljes testnevelés alóli felmentés feltételeiről (2023/24-es tanév)