1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Eredményeink 23/24 » Jó tanuló, jó sportoló

Jó tanuló, jó sportoló

Ünnepélyes keretek között november 24-én adták át az Esernyős Óbudai Kulturális, Turisztikai és Információs Pont Szindbád rendezvénytermében az Esernyős Óbudai Kulturális és Sport Nonprofit Kft. által a 2023/24-es tanévre meghirdetett, és Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat által biztosított „Jó tanuló, jó sportoló” ösztöndíjakat és okleveleket.

Tanulóink közül idén 10-en részesültek elismerésben. Ösztöndíjat nyert el Adorjáni András (10.a), Buzalka Nóra (8.a), Gömöry Zsolt (8.a), Laukó Zalán (7.b), Mészáros Milán (12.b), Nébald Melinda (9.c), Szabó Ferenc (10.a) és Tarjányi Balázs (7.a), míg elismerő oklevelet kapott Pálfi-Kovács Márk (8.b) és Reimholz Emma (7.a).

Valamennyiüknek gratulálunk, és további eredményes tanulást és versenyzést kívánunk!