1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Természettudományi munkaközösség » Karádi Károly Természettudományi Verseny 2024

Karádi Károly Természettudományi Verseny 2024

Gimnáziumunk az idén is megrendezi a már hagyományosan nagy népszerűségnek örvendő Karádi Károly Természettudományi Versenyt. A versenyre 2024. február 14-én (szerdán) 14 órakor kerül sor az Óbudai Árpád Gimnáziumban.

Ötödikes és hatodikos diákok háromfős csapatait várjuk, a csapatok lehetnek vegyes korosztályúak is. Egy iskola egy csapatának részvételére van lehetőség. A verseny játékos, gondolkodtató feladatokból áll, melynek anyaga az 5. és a 6. osztályos természetismereti tananyagra, és az általános, a gyerekektől elvárható szintű természettudományos műveltségre, tájékozottságra épül.

A versenyre való jelentkezés határideje február 9. (péntek). Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet: https://forms.gle/V39QecoQporZHSLF6.

A versennyel kapcsolatos kérdéseikre szívesen válaszolunk e-mailben (kovacsne.keszleri.erzsebet@arpad.edu.hu), vagy a 1/388-71-20 telefonszámon.

Bízunk benne, hogy ebben a tanévben is sok érdeklődő diákkal találkozunk!