Főoldal » Természettudományi munkaközösség » Karádi Károly természettudományi verseny

Karádi Károly természettudományi verseny

karadi

Gimnáziumunk az idén is megrendezi a már hagyományosan nagy népszerűségnek örvendő Karádi Károly Természettudományi Versenyt. A versenyre 2017. február 1-jén (szerdán) 14 órakor kerül sor az Óbudai Árpád Gimnáziumban.

Ötödikes és hatodikos diákok háromfős csapatait várjuk, a csapatok lehetnek vegyes korosztályúak is. Egy iskola egy csapatának részvételére van lehetőség. A verseny játékos, gondolkodtató feladatokból áll, melynek anyaga az 5. és a 6. osztályos természetismereti tananyagra, és az általános, a gyerekektől elvárható szintű természettudományos műveltségre, tájékozottságra épül.

A jelentkezéseket január 27-éig várjuk emailben a honlapról letölthető jelentkezési lapon.

A versennyel kapcsolatos kérdéseikre szívesen válaszolunk emailben vagy a 388-71-20-as telefonszámon.

Bízunk benne, hogy ebben a tanévben is sok érdeklődő diákkal találkozunk!