1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Karádi Károly természettudományi verseny

Karádi Károly természettudományi verseny

Gimnáziumunk az idén is megrendezi a már hagyományosan nagy népszerűségnek örvendő Karádi Károly Természettudományi Versenyt. A versenyre 2020. február 5-én (szerdán) 14 órakor kerül sor az Óbudai Árpád Gimnáziumban.

Ötödikes és hatodikos diákok háromfős csapatait várjuk, a csapatok lehetnek vegyes korosztályúak is. Egy iskola egy csapatának részvételére van lehetőség. A verseny játékos, gondolkodtató feladatokból áll, melynek anyaga az 5. és a 6. osztályos természetismereti tananyagra, és az általános, a gyerekektől elvárható szintű természettudományos műveltségre, tájékozottságra épül.

A jelentkezéseket január 31-éig várjuk a honlapról letölthető jelentkezési lapon, az alábbi címek valamelyikére:
kovacsne.keszleri.erzsebet@arpad.sulinet.hu, titkarsag@arpad.sulinet.hu

A jelentkezési lap elérhető itt.

A versennyel kapcsolatos kérdéseikre szívesen válaszolunk emailben vagy telefonon (388-71-20).

Bízunk benne, hogy ebben a tanévben is sok érdeklődő diákkal találkozunk!