1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Természettudományi munkaközösség » Karádi Károly természettudományi verseny

Karádi Károly természettudományi verseny

Gimnáziumunk az idén is megrendezi a már hagyományosan nagy népszerűségnek örvendő Karádi Károly Természettudományi Versenyt. A versenyre 2015. január 28-án (szerdán) 14 órakor kerül sor az Árpád Gimnáziumban.

Most is ötödikes és hatodikos diákok háromfős csapatait várjuk. Egy iskola egy csapatának részvételére van lehetőség. A verseny játékos, gondolkodtató feladatokból áll, melynek anyaga az 5. és a 6. osztályos természetismereti tananyagra, és az általános, a gyerekektől elvárható szintű természettudományos műveltségre, tájékozottságra épül.

A jelentkezéseket január 20-ig várjuk a honlapról letölthető jelentkezési lapon a Kovacsne.Keszleri.Erzsebet@arpad.sulinet.hu vagy a titkarsag@arpad.sulinet.hu címre.

A jelentkezési lap letölthető innen.

A versennyel kapcsolatos kérdéseikre szívesen válaszolunk a Kovacsne.Keszleri.Erzsebet@arpad.sulinet.hu címre írt elektronikus levélre válaszolva, vagy telefonon a 388-71-20, vagy a 388-23-71 számokon.

Bízunk benne, hogy ebben a tanévben is sok érdeklődő diákkal találkozunk!

Karadi verseny