Főoldal » Archívum » Karádi Károly Természettudományi Vetélkedő 2023

Karádi Károly Természettudományi Vetélkedő 2023

Gimnáziumunk az idén is megrendezi a nagy népszerűségnek örvendő Karádi Károly Természettudományi Versenyt.

A verseny 2023. február 15-én (szerdán) 14 órakor lesz az Óbudai Árpád Gimnáziumban.

Ötödikes és hatodikos diákok háromfős csapatait várjuk, a csapatok lehetnek vegyes korosztályúak is. Egy iskola egy csapatának részvételére van lehetőség.
A verseny játékos, gondolkodtató feladatokból áll, melynek anyaga az 5. és a 6. osztályos természetismereti tananyagra, és az általános, a gyerekektől elvárható szintű természettudományos műveltségre, tájékozottságra épül.

A jelentkezési lapot letölthetik innen.

Jelentkezésüket február 10-ig várjuk emailben a kovacsne.keszleri.erzsebet@arpad.edu.hu címen.

A versennyel kapcsolatos kérdéseikre szívesen válaszolunk akár elektronikus levélre válaszolva, vagy telefonon a 388-71-20, vagy a 388-23-71 számokon.

Bízunk benne, hogy ebben a tanévben is találkozunk a versenyen!