1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Kerekasztal-beszélgetés a pályaválasztásról

Kerekasztal-beszélgetés a pályaválasztásról

2017. december 1-jén újabb kerekasztal-beszélgetést szervezett az osztályfőnöki munkaközösség vezetője, Molnárné Vámos Katalin, hogy a 10-11-12. évfolyam diákjainak segítséget nyújtson az iskola a fakultáció- és pályaválasztás terén. Tizenegy volt árpádos diák jött el hozzánk, akik egyetemükről, a képzés jellegéről, a vizsgákra való felkészülésről, a diákélet lehetőségeiről meséltek a hallgatóságnak, majd a közös eszmecsere után kisebb csoportokban adtak választ gimnazistáink érdeklődő kérdéseire. A találkozó pozitív visszhangnak örvend, a következő tanévben is folytatódik ez a típusú pályaorientációs támogatás. Nagyon hálásak vagyunk árpádos öregdiákjainknak a segítségért!

A meghívottak a következők voltak:

 1. Csicsó Nóra: ELTE, TTK, biológia-matematika, tanári szak
 2. Kovács Dóra: ELTE, Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
 3. Juhász Krisztina: ELTE, PPK, Pszichológiai Intézet
 4. Schlarb Zsófia: Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar
 5. Eiben Márk: Budapesti Corvinus Egyetem
 6. Móra Dominik: Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak
 7. Besztercei Bianka: ELTE, Állam- és Jogtudományi Kar
 8. Belházy Zsófia: ELTE, Állam- és Jogtudományi Kar
 9. Keresztes Fanni: ELTE, Természettudományi Kar, Eötvös József Collegium
 10. Dióssy Panka: ELTE, Bölcsészettudományi Kar, szabad bölcsészet, orosz minor
 11. Szerényi Béla: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem