Főoldal » Archívum » Kerekasztal-beszélgetés a pályaválasztásról

Kerekasztal-beszélgetés a pályaválasztásról

2017. december 1-jén újabb kerekasztal-beszélgetést szervezett az osztályfőnöki munkaközösség vezetője, Molnárné Vámos Katalin, hogy a 10-11-12. évfolyam diákjainak segítséget nyújtson az iskola a fakultáció- és pályaválasztás terén. Tizenegy volt árpádos diák jött el hozzánk, akik egyetemükről, a képzés jellegéről, a vizsgákra való felkészülésről, a diákélet lehetőségeiről meséltek a hallgatóságnak, majd a közös eszmecsere után kisebb csoportokban adtak választ gimnazistáink érdeklődő kérdéseire. A találkozó pozitív visszhangnak örvend, a következő tanévben is folytatódik ez a típusú pályaorientációs támogatás. Nagyon hálásak vagyunk árpádos öregdiákjainknak a segítségért!

A meghívottak a következők voltak:

1. Csicsó Nóra: ELTE, TTK, biológia-matematika, tanári szak
  2. Kovács Dóra: ELTE, Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  3. Juhász Krisztina: ELTE, PPK, Pszichológiai Intézet
  4. Schlarb Zsófia: Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar
  5. Eiben Márk: Budapesti Corvinus Egyetem
  6. Móra Dominik: Budapesti Corvinus Egyetem, Társadalomtudományi Kar, nemzetközi tanulmányok szak
  7. Besztercei Bianka: ELTE, Állam- és Jogtudományi Kar
  8. Belházy Zsófia: ELTE, Állam- és Jogtudományi Kar