1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség archívum » Költészetnapi verskommandó, 2023

Költészetnapi verskommandó, 2023

Az iskola elhúzódó felújítása miatt ebben a tanévben is rendhagyó módon ünnepelte a lelkes 8.a osztályos verskommandós csapat, valamint a magyar munkaközösség és az osztályfőnökök a magyar költészet napját.A lírai követek kirajzottak az iskolába, s minden osztályt, tanári termet, az igazgatói, gazdasági szobát, a portásokat, a pedagógiai asszisztenseket, a két iskolatitkárt, a karbantartót és az informatikust, a könyvtárt felkeresve egy-egy Petőfi-verset ajándékoztak a hallgatóságnak az ünnep alkalmából.

A programban a következő diákok vettek részt:

Bársony Kamilla, Becker Júlia, Csányi Anna, Csintalan Zsófia, Diósi Anna, Ditrói Zoltán, Horváth Benett, Kis Benedek, Losonci Lívia, Maschek Levente, Matejka-Csernus Hanna, Mészáros Zsófia, Pálffy-Vajda Roxána, Pongrácz Zsófia, Székely Dániel, Szilágyi Emma és Tarcsay Veronika.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk! 🙂

A verskommandó szervezői, Molnárné Vámos Katalin és Csizmazia Mátyás tanárjelölt, köszönik az osztályfőnökök, különösen Ecsedi Grácia, valamint a magyartanárok és a 8.a osztályos társak lelkes támogatását.