1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Kórus » Kórusunk Óbuda képviseletében

Kórusunk Óbuda képviseletében

A kórus korábbi Kodály-versenyen való sikeres szereplését látván, a Budapesti Vándor Kórus karvezetője meghívta a kórusunkat, hogy márc. 11-én, Pest, Buda és Óbuda egyesítésének 150. évfordulója alkalmából rendezett ünnepi megemlékezésen képviselje Óbudát. A felkérés rendkívül megtisztelő volt. A szünet ellenére a képen látható létszámban sikerült jó hírét vinni iskolánknak.

Kúnné Kocsis Erzsébet karnagy beszámolója szerint jókedvű, magabiztos fellépés volt. A koncert végén  a három kórus közösen is elénekelte Kodály Zoltán János köszöntőjét Budapest tiszteletére, Szent Gellért szöveggel, ami nagy élmény volt a gyerekeknek.

Rónyai Tünde

munkaközösség-vezető