Főoldal » Közösségeink » Diákönkormányzat » 12 pont

12 pont

12 pont, amiért jó az Árpádba járni

(a diáktanács véleménye szerint)

1. A tanárok érthetően magyaráznak és minden tantárgy érdekes (ennél a pontnál tanár is volt a láthatáron :-))!
  2. Itt nem lehet unatkozni: hol tanulunk, hol szórakozunk (ha lehet, inkább szórakozunk).
  3. A tanárok többsége nagyon jól tanít.
  4. Érdekesek az itt lévő emberek, jó a közösség. Mindenkivel lehet beszélgetni, a nagyobbak nem nézik le a kicsiket.
  5. Az egész Árpád olyan, mint egy nagy család, viccesek a programok, és nem csak a tanulásról szól a gimnáziumi élet.
  6. Számít a diákok véleménye, amit a diáktanács határozottan képvisel!
  7. Jó a szünetben a barátokkal találkozni.
  8. A tanárok segítenek, ha bármit nem értenénk.
  9. Jó ide járni a sok program miatt: közösségépítő programok, sportprogramok, kirándulások, táborozások, Csillebérc.
  10. Ha véletlenül nem vagy tökéletes, itt azon fognak dolgozni mind a tanárok, mind a diáktársaid, hogy azzá tegyenek.
  11. Nagyon jó az iskolai kórus. Rengeteg minősítő hangversenyen szerepeltünk már kiemelkedően, de már a közösség miatt is érdemes belépni.
  12. A hiedelmekkel ellentétben, nem halsz bele a tanulásba (ha mégis, akkor az iskola saját halottjának tekint, de erre még nem volt példa:-) ).