1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Diákönkormányzat » Lezajlott a diákönkormányzat küldöttgyűlése

Lezajlott a diákönkormányzat küldöttgyűlése

2020. február 14-én került sor diákönkormányzatunk éves küldöttgyűlésére. A résztvevők tapasztalatait Dózsa Levente, 10.b osztályos tanulónk foglalta össze az Árpád Lapok számára.

Idén én is tiszteletemet tehettem az évenként megrendezett küldöttgyűlésen. Habár megint épp hogy lecsúsztam az osztálybeli választásokkal delegált 3 küldött helyéről (ahogy tavaly is), egyszerű érdeklődőként mégis megjelenhettem.

Először is a még hivatalukban levő DT-s képviselők számoltak be az elmúlt küldöttgyűlés óta megvalósult programokról és elvégzett feladataikról. Ezt követően Gyimesi Róbert igazgató úr válaszolt a diákok felvetéseire, szóba került többek között az udvari óra beindítása, a fiúöltöző állapota és jövője, az ebédeltetéssel és az osztálytermek felszereltségével kapcsolatos kérdések is. Ezt a részét a küldöttgyűlésnek nagyon fontosnak tartom. Örülök, hogy az iskolánkban létezik egy olyan fórum, ahol elmondhatjuk a sulival kapcsolatos észrevételeinket, problémáinkat, amelyekre a küldöttgyűlésen akár már megoldással is válaszolnak.

Végezetül az osztályok küldöttjei megválasztották az új DT-s képviselőket. A diákönkormányzat új elnöke osztálytársam, Pogány Balázs lett. Ezúton is eredményes, termékeny évet kívánunk neki és minden tisztségviselőnek – a koronavírus-járvány okozta nehézségekben is.

Dózsa Leva, 10. b

A Diákönkormányzat új elnöksége:

  • A diákönkormányzat elnöke: Pogány Balázs (10. b)
  • A diákönkormányzat általános alelnöke: Mlynarik Lilla (10. d)
  • Tanulmányi ügyekért felelős alelnök: Veress Vivien (10. a)
  • Kommunikációért felelős alelnök: Horváth Ábel (10. b)
  • Sportért felelős alelnök: Felfalusi Bence (11. d)
  • ÖKO ügyekért felelős alelnök: Fiar Mitra (10. c)
  • ÓBIÖK-tagok: Együd Emma (8. a) és Kovács Zsuzsanna (10. a)
  • Jegyzők: Netuschill Bodza és Wittmann Szilvia (10. d)