1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Mozaik munkaközösség » Lezárult a “Best of” című alkotópályázat

Lezárult a “Best of” című alkotópályázat

A pályázatra összesen huszonhét pályamunka érkezett: hat vers, három novella, hat prezentáció, nyolc tárgyi pályázat (hat makett, egy disztárgy, egy öltözékkiegészítő), két poszter, egy esszé és egy album. Ez a szám kicsit elmarad az elmúlt években szokásostól, ami elsősorban azzal magyarázható, hogy az idén nem járt tantárgyi 5-ös a pályázóknak, vagyis, aki készített valamit, az belső késztetésből, csupán az alkotás öröméért tette. A színvonallal viszont idén is elégedettek lehettünk, változatos, igényes, szép munkák születtek, sok-sok munkaóra ráfordítással. Kreatív, tehetséges diákokat ismerhettünk meg ebben az évben is.

A fődíjat megosztva Gilicze Sára (10.d) és Balding Emma (8.a) nyerte.

Kiemelkedő teljesítményt nyújtott: Erdélyi Dorina (7.b), Besze Zalán (10.d), Matejka-Csernus Hanna (7.a), Matuszka Fanni (12.b), Kovács Mátyás László (8.b), Fiar Mitra (12.c), Zaláni-Kiss Kata (12.d), Boér Zoltán (12.c), Wavrik Julianna (8.a), Bendzsa Zsófia (12.c), Varga Mátyás (8.b), Robert Amélie (10.b), Ollár Noémi (9.a) és Dózsa Liána (9.c).

További díjazottak: Sándor Eszter Barbara (7.a), Regőczi Zsófia (8.c), Mészáros Mátyás (8.c), Ditrói Zoltán (7.a), Zámbó Zita Barbara (8.a), Becker Júlia (7.a), Szókovács Léna (7.a), Csikai Anna (8.b) és Ocskó-Sós Zalán (8.a).

Gratulálunk minden résztvevőnek!