1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Mozaik munkaközösség » Lezárult a Kert című alkotópályázat

Lezárult a Kert című alkotópályázat

A pályázatra összesen negyvenkét pályamunka érkezett. Közöttük örvendetesen sok a magas színvonalú alkotás, ráadásul nagyon változatos a tematikus és műfaji összkép is.

Az a sajátos helyzet állt elő, hogy sok közel azonos színvonalú nagyon kiemelkedő pályázat készült az idén, ezért úgy döntöttünk, hogy hat pályázó között megosztva adjuk ki a fődíjat (aminek összegét kibővítettük). Ők: Berta Blanka Boriska (7.a), Bogdán Balázs (7.b), Erdélyi Hédi (10.c), Koncz Endre (10.d), Koncz Levente Nimród (11.c), Matuszka Fanni (11.b).

Kiemelkedő teljesítményt nyújtott: Balding Emma (7.a), Bodor Albert (7.c), Bodor Balázs (7.a), Boér Zoltán (11.c), Fazakas Luca (12.b), Hajdú Szilvia (12.d), Imre Boróka (7.c), Kovács Mátyás (7.b), Létai Laura (12.c), Wavrik Julianna (7.a).

További díjazottak: Balázs Szonja (7.c), Fekete Gábor (10.a), Godó Loránd (8.c), Kató Boglárka (7.a), Károly Virág (7.c), Kiss Blanka (8.a), Koleszár Lili (7.c), Kovács-Toperczer Domonkos (8.a), Menyhárt Gellért (10.d), Németh Zsófia (7.a), Ollár Noémi (8.a), Palotás Rebeka (9.a), Pávó Zsófia (10.a), Regőczi Zsófia (7.c), Siklós-Szondi Réka (7.c,), Szakács Dorottya (7.a), Szalma Lilien (8.c), Szekula Flóra (7.a), Vass Nóra (8.a), Varga Kincső (8.a).

A pályázók a munkájuk szöveges értékelését e-mailben kapják meg.

Gratulálunk a résztvevőknek, és köszönjük az értékes pályázatokat!

A pályázatokból készített válogatást itt lehet megnézni.