1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » Magyar háziverseny

Magyar háziverseny

Ebben a tanévben Molnárné Vámos Katalin tanárnő egyedül szervezte és fogta össze a négyfordulós háziversenyünket. A feladatok között kortárs írók – Grecsó Krisztián, Dragomán György – egy-egy novellája is szerepelt. Ez volt a 25. év a magyar háziverseny történetében. 😊 A Tanárnő ebből az alkalomból májusra egy kis találkozót szervez, melyre háziversenyző öregdiákok és a mostani magyaros háziversenyzők mellett szakos kollégáink is hivatalosak. És jövőre természetesen ugyanitt folytatjuk!
A végeredmény a következő:

I. kategória (7-8-9. évfolyam)

  1. Kis Benedek (9.a)
  2. Donka Zsombor – Maschek Levente (9.a)
  3. Kaposi-Kovács Mira Sára (8.a)
II. kategória (10-11-12. évfolyam)
  1. Hutkai Hanna (9.a) és Hutkai Mózes (11.d),  (a testvérek mindig a nagyobb kategóriában versenyeznek)
  2. Balding Emma (10.a) (megosztott 2-3. hely, azonos pontszám)
  3. Izsa Jenő és Levendovics Ádám Ruben (11.c) (megosztott 2-3. hely, azonos pontszám)