1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Magyar háziverseny

Magyar háziverseny

Ebben az évben 21. alkalommal hirdetjük meg a magyar háziversenyt. A versenyben kétfős csapatok indulhatnak, külön kategóriában a 7-9. évfolyamosok és a 10-12.-esek. Öt írásbeli forduló után a legjobbak az Árpád-napokon rendezendő szóbeli fordulóban mérik össze tudásukat.

Az adott hónapban a legjobb megfejtést beküldő öt-öt csapat tagjai a magyartanáruktól ötöst kapnak. 🙂 De nemcsak ezért érdemes részt venni, hanem azért is, mert jó olvasmányokat ismerhetsz meg, érdekes kérdésekre keresheted meg a választ.

A verseny szervezői Molnárné Vámos Katalin és Rónyai Tünde tanárnő, valamint Csányi Levente tanár úr. Gyertek és versenyezzetek velünk!

A magyar háziverseny októberi fordulója letölthető >>>innen

A magyar háziverseny októberi fordulójának megoldókulcsa letölthető >>> innen