1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Erasmus+ 22/23 » Máltai élménybeszámoló a földrajz klubban

Máltai élménybeszámoló a földrajz klubban

2023. február 24-én délután a földrajz klub meghívására három diák előadást tartott az októberi Erasmus programban szerzett máltai tapasztalataikról.

Az előadásban beszéltek az ország természeti szépségeiről, flórájáról és faunájáról, a leghíresebb városokról és a bennük található látnivalókról és természetesen a máltai ételekről, italokról. Egy külön blokkot szenteltek a projektmunkának, melynek kapcsán macska menedékházakat építettek a máltai macskák számára, hogy a hideg eső elől legyen hova behúzódniuk.

A hallgatóság nagy érdeklődéssel hallgatta az élményeket és sok érdekes kérdést fogalmaztak meg az előadásokkal kapcsolatban. Gyakorlatilag minden érdekelte őket, az időjárástól az életszínvonalon át a természeti szépségekig, az ételek, a programlehetőségek, a tenger, a szigetek, alig értek véget a kérdések.

A kellemes hangulatot a finom teák és kekszek fokozták. Reméljük, a hallgatóság sok hasznos információval tért haza és bátrabban vág bele egy hasonló Erasmus-os kalandba.