1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Matematika munkaközösség » Második hely a robotverseny regionális fordulójában

Második hely a robotverseny regionális fordulójában

ÁrpáDrone nevű csapatunk az FLL (First Lego League) robotverseny regionális fordulóján vett részt Tatabányán november 14-én. A csapat csapatmunkában IV., robot designban III., robot game-ben szintén III. díjat kapott, így összesítésben a 2. helyen végzett.  A közép-kelet-európai döntőbe sajnos csak az 1. helyezett jutott tovább. Gratulálunk a remek szerepléshez!

A csapat tagjai: Horváth Balázs, Kutrovich Gergő, Papp Dániel (9.b), Benda Orsolya, János Zsuzsa, Kostyál Domonkos, Marozsák Tóbiás, Szalai László, Valaczkai Dávid és Varga Levente (10.b). Felkészítő tanár: Sztojcsevné Fekete Mária.