1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Megváltoznak az árpádos iskolai emailcímek

Megváltoznak az árpádos iskolai emailcímek

A sulinet.hu domaint üzemeltető Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség (KIFÜ) tájékoztatása alapján az arpad.sulinet.hu végződésű emailcímek arpad.edu.hu végződésre változnak. A közeljövőben még mindkét típusú emailcímre írt levelek célba érnek, de később (várhatóan szeptembertől) a sulinet.hu domain megszűnik, így az ilyen emailcímekre küldött levelek feladója s levelező rendszertől vagy a levelező kliensétől arra vonatkozó üzenetet kap, hogy a domain nem létezik, ellenőrizze az üzenet címzettjeit. Kérjük levelezőpartnereinket, hogy a kollégáinkkal folytatott levelezéskor a jövőben az @arpad.edu.hu végződést használják. Az átállás folyamán előfordulhatnak a levelezésben ideiglenes zavarok, ezért megértést kérünk, és ha egy hozzánk küldött levélre nem kapnak választ, akkor kérjük, hogy telefonon érdeklődjenek.