1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség archívum » Mentortanárok találkozója

Mentortanárok találkozója

Újabb mentor találkozóra került sor az öt évvel ezelőtt ELTE-n végzett kollégákkal a Magdaléna étteremben. A gyakorlati kérdések mellett – pl. hogyan válhat egy iskola egyetemi hallgatók partneriskolájává – szó esett az e-Twinningről, nemzetközi cserekapcsolatokról is. A fóti általános iskolában tanító történelem szakos kolléganő gyakorlati tanácsok mellett módszertani kérdésekről is beszélt. Beszámolt Ísafjörður-on tett látogatásáról, az izlandi diákok és tanárok munkamódszeréről, a tanulói csoportok fejlesztéséről. Fülöp Katalin tanárnő az Árpádban folyó pázmányos és eltés hallgatók mentorálásáról és a két egyetem követelményéről beszélt.