1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol-Spanyol-Francia-Orosz munkaközösség » Mythical Lores – Kontinenseken átívelő projekt

Mythical Lores – Kontinenseken átívelő projekt

A Mythical Lores projekt, melyet 2020 októberében indított el 5 ország (India, Malajzia, Görögország, Franciaország és Magyarország), egy fantasztikus e-könyv elkészítésével zárult le. A résztvevők megosztották saját országuk legfontosabb, legjellemzőbb mitológiai történeteit képekkel illusztrálva, majd írtak egy közös történetet, amihez a résztvevők készítettek illusztrációkat. Az öt részből álló lánctörténet egy-egy láncszemét a különböző országok diákjai írták. Belley Kinga tanárnő vezetésével Baranyi Dániel, Németh Ferenc, Sándor Miklós, Trauninger Zalán, Mihók Eszter és Horváth Lili Árpádos diákok vettek részt a nemzetközi munkában. Olvassák szeretettel a könyvet, melyet itt nyithatnak meg!