1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Kézilabda » Negyedik hely a lányok budapesti diákolimpiáján

Negyedik hely a lányok budapesti diákolimpiáján

Balszerencsés évet zárt IV. korcsoportos lánycsapatunk, hiszen sérülés miatt egyetlen mérkőzésen sem tudott játszani Tóth Niki, a csapat tavalyi gólkirálya, és mindhárom mérkőzésen betegségek miatt más fontos játékosokat is nélkülöznünk kellett. A harmadik mérkőzésen annyi hiányzónk volt, hogy eggyel kevesebb játékossal kellett kiállnunk a Szent Imre Gimnázium ellen, ennek ellenére ezen a meccsen voltunk a legközelebb a győzelemhez. A nehéz körülmények között a csapat jól helytállt.

Eredmények:
Széchenyi-Árpád 29:7
Hajós-Árpád 23:16
Szent Imre-Árpád 22:21

A csapat tagjai: Asztalos Noémi (7.b), Benedek Eszter (8.b), Bereczki Réka (8.a), Berényi Dorka (kapus, 7.b), Fábián Bettina (8.c), Farmosi Patrícia (9.d), Fazekas Renáta (9.b), Kocsmár Szonja (7.b), Sári Virág (8c), Szakács Dóri (8.b).

Gólszerzők: Fazekas Renáta (24), Bereczki Réka (10), Fábián Bettina (9), Szakács Dóri (1).