Főoldal » Német munkaközösség archívum » Német nyelvi tábor (2017. július 2-8.)

Német nyelvi tábor (2017. július 2-8.)

turnersee

Kedves Szülők!

Immár hagyománnyá vált, hogy minden nyáron német nyelvi táborban vehetnek részt tanulóink.

Ebben az évben is iskolánk 45 németet tanuló diákja tölthet el egy hetet Ausztriában a Turnersee partján, a Wörther See csodálatos környezetében 2017. július 2-8. között.

A csoport indulásának feltétele 3×15 azonos tudású tanuló jelentkezése. A tanulókat iskolánk három némettanára kíséri el, aki felügyel a gyerekekre, és naponta megbeszéli velük az esetleges nyelvtani és egyéb problémákat, valamint különböző szituációs feladatokat ad nekik, amiket a tanulóknak önállóan kell megoldaniuk az ott élő emberekkel kapcsolatot teremtve.

Tanítás:

• Naponta 3 óra anyanyelvi tanárokkal
  • 1 óra korrepetálás magyar némettanárral
  • 1-2 óra felkészülés a másnapi órákra

Elhelyezés:      2-4 ágyas fürdőszobás szállodai szobákban, teljes ellátással

Utazás:           Autóbusszal (ind.: vasárnap reggel, érk.: szombat este)

Tervezett kirándulások:  Klagenfurt, Minimundus, Maria Wörth, Villach,  Völkermarkt, Klopeiner See stb.

A kirándulás ára:      160 Euro

20 800 Ft (ebből 5 000 Ft előleget  nov.15.-ig az iskolában kell befizetni)

Jelentkezési határidő: 2016. okt. 15.

További információt a némettanároknál lehet kapni.

Csorbáné Tóth Irén
szervező tanár